Heets Fiyat

Nisan 12, 2023 0 Yazar: admin

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman arsa almış olduğundan, sigaraya benzemekle alay malay, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kadar yanma maslahatlemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan eşhas bâtınin bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek bâtınin belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en koskocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece düzenışkatilklarını tadil etmek ve insanların elan az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets göndermek bâtınin kökleşik sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yaraşır olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets kullanımı bâtınin mutasavvertır. Aygıt, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamele, dumanün yanması alegori, buharlaşması hasebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara nazaran elan az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek bâtınin belli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanımı da yerel yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanımı hasebiyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar öbür duman ürünleri kadar bağımlılık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda uyarılar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Temelı dirimlik örgütleri, Heets kadar duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül hastalıkları ve öbür dirimlik problemlerine niçin olabileceğinden telaş etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki etkileri bile dil dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara nazaran elan az zararlı olduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan eşhas bâtınin tercih edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara nazaran elan az zararlı olduğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanımı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yaraşır şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve dirimlik önerilerine yaraşır şekilde kullanmalıdırlar.