Heets

Nisan 12, 2023 0 Yazar: admin

Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün görev aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabilinden yanma ustalıklemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan kişiler karınin bir alternatif olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın koymak karınin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en büyük tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışkatilklarını tağyir etmek ve insanların elan azca zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek karınin ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mutabık olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets yararlanmaı karınin mutasavvertır. Alet, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu işlem, tütünün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara bakılırsa elan azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın koymak karınin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, yararlanmaı da domestik yasalara bağlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets yararlanmaı nedeniyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden sair tütün ürünleri kabilinden bağımlılık strüktürcı olabileceği dair uyarılar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı dirlik örgütleri, Heets kabilinden tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve sair dirlik problemlerine münasebet olabileceğinden telaş etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri de tartışma konusu olmuştur.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara bakılırsa elan azca zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan kişiler karınin yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara bakılırsa elan azca zararlı başüstüneğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına mutabık şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve dirlik önerilerine mutabık şekilde kullanmalıdırlar.