Kerem Hasanoğlu Babası

Şubat 19, 2023 0 Yazar: admin

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çkızılışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, midi ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Selen Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Dinçler” hareketi hayata güzeştetir. Bir yıl sürmesi planlanan devinme olağanüstü alakalı görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en kebir deneyimsizlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek olağanfevkü bir merhametsizlımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim Icra vekiliı, Gençlik Spor Icra vekiliı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal problemlerın çözümü için tarihlerinde ilk öğün protokol imzalatarak toplumsal mevzularda alay malay devinme etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş dirimında biriyi farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikanın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile dil eğitimi almıştır. Burayı da kebir bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile ögönen vererek biriyi proje ve çkızılışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında biriyi sükselı çkızılışferment imza atmıştır.
Gine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat adamıların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çkızılışmaların sonucunda Dünyanın en kebir kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve sair ülkelere sistem gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun esaskanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz için kurum kaynağı olmuşlardır.
Başkaca Kerem Hasanoğlu; biriyi vakıf ve uluslararası bünyea, çkızılışmalar ve projeler konusunda koltuk vermektedir.