mobil ödeme bozdurma nedir

Ağustos 21, 2022 0 Yazar: admin

Taşınabilir ödeme sistemi, müstehlik gruplarının aldatmaışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme likit sistemi ile Ödeme üretmek isteyen kişiler, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip aldatmaışveriş alışverişlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sebebiyle bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı biçim bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun yüzı keşik iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu alışverişlemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği yıldızlı bulunan para kartları kompradorlığı sebebiyle olur.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sebebiyle Satışlarda Geriış Soruşturma
E-ticaret ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri makul bir oranda kişilere hitap paha. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden bulunan müstehlik gruplarının aldatmaışveriş aldatmaışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı müstehlik gruplarının para ve vezneci ekeı yöntemi ile aldatmaışveriş yapmayı tercih ederken para ekeı ve vezneci ekeı bulunmayan kişiler ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut mobil ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri tercih ederek aldatmaışveriş yamayı tercih paha.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya çıbanladığından itibaren bu sistemi kullanan çok ziyade koca ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini tutmak ister. Kısaca kısaca bahsetmek gerekirse mobil ödeme sistemi bucak saha e- ticaret şirket yerleri ulaştığı hedef kitleye bir yeni zümre elan eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satışlarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine bucak vererek, hedef kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda elan çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma