pubg mobile hile satın al

Eylül 3, 2022 0 Yazar: admin

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mahal almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) temaşa içre aldatmaışdataş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışdataş muktedir olmak için oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile aldatmaışdataş muktedir olmak o derece kolayca değildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden iş örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda elan aşkın silah gücü gibi hilelere saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu elan eksiksiz oynamanızı esenlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere mahal verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de mahal verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içerisinde mahal yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Sahne içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mahal yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu için içine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok alaka gharabelik ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında temaşa örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere öğretmek için kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu dizge hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak için devamlı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her bugün bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mahal yer duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında veya oyunda mahal yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolma sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi takatlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yek kelime gibi görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane sarmak veya bir nesneyi nişan sarmak valörına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin otomatik olarak örgülması valörına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan kabız valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al